Zásuvná skriňa LIZBONA II Farba: Biela
425.00 €
Do obchodu
Šatníková skriňa LIZBONA II 203 Moderná zásuvná skriňa Lizbona pôsobí veľmi dominantne vďaka mohutnému zrkadlu, ktoré opticky zväčší priestor. ponúka... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa LIZBONA II 203
Moderná zásuvná skriňa Lizbona pôsobí veľmi dominantne vďaka mohutnému zrkadlu, ktoré opticky zväčší priestor. ponúka obrovský úložný priestor na uloženie oblečenia a zároveň ponúka praktické regále na uloženie rôznych drobností, či vecí ktoré potrebujete uskladniť. Skriňa je vyrobená z kvalitného lamina vo farebnom prevedení dub sonoma alebo biela.
Rozmery: (ŠxVxH) 203 x 215 x 61 cm
Materiál: lamino / sklo
Farebné prevedenie:
Farebné prevedenie:
- dub sonoma
- biela
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 203 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 215 cm |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |