Zásuvková komoda Dekorhome Sivá
202.50 €
Do obchodu
Táto klasická drevená zásuvková komoda je perfektnou voľbou, pokiaľ chcete do svojho súčasného domova pridať škandinávsky štýl.Masívne borovicové drevo je... Celý popis
Popis
Táto klasická drevená zásuvková komoda je perfektnou voľbou, pokiaľ chcete do svojho súčasného domova pridať škandinávsky štýl.Masívne borovicové drevo je krásny prírodný materiál. Borové drevo má rovnú kresbu a obsahuje hrče, ktoré materiálu dodávajú jeho charakteristický, rustikálny vzhľad. Drevený rám zaisťuje mimoriadnu pevnosť a stabilitu.Komoda je vybavená štyrmi zásuvkami. V priestranných zásuvkách budete mať všetky svoje veci prehľadne usporiadané.Varovanie: Aby nedošlo k prevráteniu, je treba tento produkt upevniť k stene pomocou dodaného príslušenstva.Farba:prírodná hnedáhnedá / bielahnedá / siváVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:masívne borovicové drevoRozmery:šírka: 76,5 cmhĺbka: 39,5 cmvýška: 90 cmHmotnosť:24kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kompozitné drevo |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HĹBKA | 39,5 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| ŠÍRKA | 76,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 24000.000g |