Zasúvacia skriňa MALIBU Farba: Biela
Šatníková skriňa MALIBUModerná zásuvná skriňa MALIBU pôsobí veľmi dominantne vďaka dekoratívnemu zrkadlu, ktoré vytvára elegantný dojem. ponúka obrovský... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa MALIBU
Moderná zásuvná skriňa MALIBU pôsobí veľmi dominantne vďaka dekoratívnemu zrkadlu, ktoré vytvára elegantný dojem. ponúka obrovský úložný priestor na uloženie oblečenia a zároveň ponúka praktické regále na uloženie rôznych drobností, či vecí ktoré potrebujete uskladniť. Skriňa je vyrobená z kvalitného materiálu LTD v niekoľkých farebných prevedení.
Rozmery: (ŠxVxH) 250 x 215 x 61 cm
Materiál: LTD / sklo
Farebné prevedenie:
- biela
- dub sonoma
Upozornenie: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 215 cm |
| Šírka | 250 cm |
| Police | Áno |
| Vešiaková tyč | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Dub |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ dverí | Posuvné dvere |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Tvar | Rovné |
| Šírka od-do | 250 cm - 260 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |