Záhradný set CORFU Allibert Hnedá
323.60 €
Do obchodu
Záhradná sedacia súprava CORFU je pohodlné a moderné posedenie ako na von, tak do interiéru. Súprava obsahuje stolík, lavičku a dve kreslá. Je vyrobená z... Celý popis
Popis
Záhradná sedacia súprava CORFU je pohodlné a moderné posedenie ako na von, tak do interiéru. Súprava obsahuje stolík, lavičku a dve kreslá.
Je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Set je doplnený o podušky, ktoré zaistia ešte väčšie pohodlie.
Farba:grafit / sivé poduškyhnedá / sivohnedásvetlosivá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:lisovaný plast / látka
Rozmery stolíka:šírka: 77 cmhĺbka: 57 cmvýška: 42 cm
nosnosť: 50 kg
Rozmery pohovky:šírka: 128 cmdĺžka: 70 cmvýška: 79 cm
nosnosť: 2 x 110kg
Rozmer kresla:šírka: 75 cmhĺbka: 70 cmvýška: 79 cm
nosnosť: 110 kg
Hmotnosť:37 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Grafit |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| VÝŠKA KRESLA | 79 cm |
| VÝŠKA | 79 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA STOLU | 57 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 75 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 79 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42 cm |
| HĹBKA SEDU | 65 cm |
| HĹBKA KRESLA | 70 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 77 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 128 cm |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 128 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 37000.000g |