Záhradný set 2+1 D9608 Dekorhome
110.80 €
Do obchodu
Táto 3dielna záhradná súprava je ideálna pre relaxáciu a posedenie vonku počas letných mesiacov. Obsahuje dve mäkko čalúnené kreslá a kompaktný stolík.... Celý popis
Popis
Táto 3dielna záhradná súprava je ideálna pre relaxáciu a posedenie vonku počas letných mesiacov.
Obsahuje dve mäkko čalúnené kreslá a kompaktný stolík. Konštrukcia nábytku je zhotovená z odolnej ocele s práškovým nástrekom, čo zaručuje stabilitu a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Výplet kresiel je vyrobený z vodoodpudivého polyratanu, ktorý je ľahko udržiavateľný. Stolová doska je vyrobená z WPC materiálu (zmes dreva-vlákno-plast) so vzhľadom dreva.
Sedáky majú 5 cm hrubú vrstvu, ktorá zaisťuje optimálne pohodlie. Vysoké podrúčky a ergonomicky tvarovaná chrbtová časť umožňujú pohodlné sedenie aj po dlhšiu dobu. Nohy stola a stoličiek je možné výškovo nastaviť pomocou skrutkových podpierok, čo zaisťuje stabilitu aj na nerovnom teréne.
Stolová doska unesie až 80 kg a stoličky sú zaťažiteľné až 160 kg. Čalúnenie je ľahko udržiavateľné, vďaka vodoodpudivému povlaku je možné ľahko utrieť nečistoty. Poťahy je možné prípadne odňať a vyprať v práčke na 30 °C. Montáž je rýchla a jednoduchá vďaka priloženému návodu.
Farba:sivá
Materiál:pozinkovaná oceľ s práškovým nástrekom / umelý ratan (100% polychlorid) / látka 100% polyester
Rozmery stola:hĺbka: 40 cmšírka: 42 cmvýška: 40,5 cmhmotnosť stola: 3,7 kg
Rozmery stoličky:šírka: 54 cmhĺbka: 50 cmvýška: 80 cmhmotnosť stoličky: 5,1 kg
výška sedu: 40 / 45 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cm
Nosnosť:80 / 160 kg
Hmotnosť:13,9 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x stôl2 x stolička2 x poduška na sedákmontážny materiál a návod na zostavenie
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 13,9 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| Hmotnosť | 14000.000g |