Záhradný pivný set skladací 200 cm
184.90 €
Do obchodu
Estetický pivný set na záhradku aj do baru. Veľmi pekná zostava pozostávajúca zo stola a dvoch lavíc. Celá sada je skladacia, čo umožňuje ľahké skladovanie a... Celý popis
Popis
Estetický pivný set na záhradku aj do baru. Veľmi pekná zostava pozostávajúca zo stola a dvoch lavíc.
Celá sada je skladacia, čo umožňuje ľahké skladovanie a prepravu. Je ideálny pre vonkajšie akcie, táboráky, pikniky, grilovanie. Veľmi užitočné v baroch, krčmách a všade tam, kde potrebujeme veľa miesta za rozumnú cenu.
Farba:lakované borovicové drevo / zelená
Materiál:práškovo lakovaná oceľ / masívne borovicové drevo
Rozmery stola:šírka: 200 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Rozmery stola v zloženom stave:šírka: 200 cmhĺbka: 60 cmvýška: 12 cm
Rozmery lavice:šírka: 200 cmhĺbka: 25 cmvýška: 46 cm
hrúbka dosky: 2,5 cm
Rozmery lavice v zloženom stave:šírka: 200 cmhĺbka: 25 cmvýška: 12 cm
Dodávané zostavené.
Obsah balenia:- 1x stôl- 2x lavica
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Praktický |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 12 cm |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 25 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 25000.000g |