Záhradný jedálenský set 9 ks oceľ / textilen Dekorhome
623.90 €
Do obchodu
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám, je to teda perfektná voľba pre vaše vonkajšie bývanie. Jednoduchá elegancia tejto jedálenskej... Celý popis
Popis
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám, je to teda perfektná voľba pre vaše vonkajšie bývanie. Jednoduchá elegancia tejto jedálenskej zostavy premení každé stolovanie na špeciálnu udalosť.
Stoličky aj stôl majú veľmi stabilný a odolný rám z práškovo lakovanej ocele. Stoličky sú čalúnené pevnou, ale pohodlnou textilenovou látkou, ktorá sa ľahko čistí. A ak ich práve nepoužívate, môžete ich ľahko nastohovať, aby zbytočne neprekážali.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:antracit / sivá
Materiál:oceľ / textilen / tvrdené sklo / bavlna
Rozmery stola:šírka: 130 cmhĺbka: 130 cmvýška: 72 cm
Rozmery stoličky:šírka: 54 cmhĺbka: 53 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 40 cmhĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 42,5 cm
Hmotnosť:75,2 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 8 x záhradné stoličky
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Bavlna |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| OBSAH SETU | 8x stolička |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 56 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 75,2 kg |
| HĹBKA | 53 cm |
| HĹBKA | 130 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Antracit |
| VÝŠKA SEDU | 42,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| Hmotnosť | 75210.000g |