Záhradný jedálenský set 9 ks Dekorhome Čierna
696.60 €
Do obchodu
Tento záhradný jedálenský set s vycibreným designom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy! Oceľový rám zaisťuje stolu aj stoličkám odolnosť a... Celý popis
Popis
Tento záhradný jedálenský set s vycibreným designom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy!
Oceľový rám zaisťuje stolu aj stoličkám odolnosť a stabilitu. Keďže je ale zároveň ľahký, je možné všetky diely bez námahy presúvať. Nábytok sa navyše skvele hodí na vonkajšie použitie. Je totiž vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode a ďalším klimatickým vplyvom. Záhradná jedálenská zostava sa tiež ľahko čistí a má dlhú životnosť. Husto polstrované odnímateľné podušky na sedáky vám pri sedení zaručia maximálny komfort.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / krémovásivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:textilen / oceľ s práškovým nástrekom / sklo
Rozmery stola:šírka: 180 cmhĺbka: 70 cmvýška: 73 cm
Rozmery stoličky:šírka: 57 cmhĺbka: 44 cmvýška: 88 cm
šírka sedu: 44 cmhĺbka sedu: 43 cmvýška sedu: 42 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Hmotnosť:64 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 64 kg |
| VÝŠKA STOLA | 73 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 8x stolička |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 88 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 57 cm |
| HĹBKA | 44 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 64000.000g |