Záhradný jedálenský set 8+1 D2867 Dekorhome
1043.70 €
Do obchodu
Luxusná záhradná sedacia zostava pre 8 osôb s vankúšmi. Zostava zahŕňa 1 stôl, 8 stohovateľných kresiel a 8 snímateľných polstrov s hrúbkou 7 cm (spojených).... Celý popis
Popis
Luxusná záhradná sedacia zostava pre 8 osôb s vankúšmi. Zostava zahŕňa 1 stôl, 8 stohovateľných kresiel a 8 snímateľných polstrov s hrúbkou 7 cm (spojených).
Stôl má antracitovú robustnú dosku z vodeodolného WPC materiálu, ktorý je ľahko udržovateľný. WPC je pevný kompozitný materiál, takzvaný drevoplast.
Polstre s hrúbkou 7 cm majú vodoodpudivý poťah, ktorý je ľahko čistiteľný. Poťahy je možné ľahko sňať a vyprať, pokiaľ sú silne znečistené.
Polyratanový materiál je špeciálne navrhnutý pre záhradný nábytok. Odoláva poveternostným vplyvom, UV žiareniu a škvrnám, a je ľahko čistiteľný.
Kreslá sú stohovateľné.
Farba:čierna / antracit / vankúše krémová
Materiál:polyratan / kov / látka 100% polyester / WPC
Rozmery stola:šírka: 190 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery kresla:šírka: 55 cmhĺbka: 52 cmvýška: 90 cm
Dodávané v demonte.
Rozsah dodávky:- 1 stôl- 8 stohovateľných kresiel- 8 podušiek- montážny materiál + montážny návod
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x kreslo |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 52 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| Hmotnosť | 60000.000g |