Záhradný jedálenský set 8+1 D2592 antracit Dekorhome
578.60 €
Do obchodu
Moderná sada záhradného nábytku určite osloví všetkých milovníkov kvalitného a nadčasového štýlu. Jedálenská súprava vyrobená z práškovo lakovaného hliníka,... Celý popis
Popis
Moderná sada záhradného nábytku určite osloví všetkých milovníkov kvalitného a nadčasového štýlu.
Jedálenská súprava vyrobená z práškovo lakovaného hliníka, je veľmi ľahká, pevná, odolná voči poškodeniu a poveternostným podmienkam a zároveň ju môžete používať prakticky kedykoľvek počas roka. Skrutky sú vyrobené z nerezovej ocele, vďaka čomu je táto sada extrémne odolná voči poveternostným vplyvom. Hliníkový nábytok navyše vyzerá skvele a je veľmi univerzálny, vďaka čomu sa ľahko zmestí do prakticky akéhokoľvek usporiadania.
Táto elegantná hliníková sedacia súprava sa skladá z 1 stola (190 cm) a 8 skladacích stoličiek s vysokým operadlom a nastaviteľnými operadlami.
Sklenená doska stola je rozdelená na 3 časti a skladá sa z veľmi pevného bezpečnostného skla s hrúbkou 5 mm. Stoličky sú široké a operadlá nastaviteľné / sklopné do 7 polôh.
Nohy stola sú vybavené integrovanými vyrovnávacími skrutkami a dajú sa tak prispôsobiť individuálnym výškovým rozdielom na podlahe. Poťahy stoličiek sú vyrobené z odolnej, pevnej, ľahko udržiavateľnej a umývateľnej textilnej syntetickej tkaniny. Textil je vinylový čalúnny materiál, ktorý je veľmi odolný voči vyššej váhe a roztiahnutiu. Vďaka tomu sa vie perfektne prispôsobiť telu, ale vráti sa do pôvodného tvaru.
Stoličky je možné tiež použiť pri bazéne alebo rybníku, pretože textilen neabsorbuje vodu a rýchlo schne.
Farba:antracit / čierna
Materiál:práškovo lakovaný hliník / textilen / tvrdené sklo
Rozmery stola:šírka: 190 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery stoličky:šírka: 60 cmhĺbka: 65 cmvýška: 111 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x stôl3 x bezpečnostné sklo8 x záhradné stoličky (plne zostavené)montážny materiálmontážny návod
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Textilen |
| MATERIÁL | Hliník |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 111 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OBSAH SETU | 8x stolička |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| DEKOR | Antracit |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 70000.000g |