Záhradný jedálenský set 8+1 D0991 čierna Dekorhome
868.90 €
Do obchodu
Exkluzívny polyratanový jedálenský set pre 8 osôb vrátane podušiek sa bude na vašej terase či záhrade vynímať veľmi elegantne. Drevená doska stola je... Celý popis
Popis
Exkluzívny polyratanový jedálenský set pre 8 osôb vrátane podušiek sa bude na vašej terase či záhrade vynímať veľmi elegantne.
Drevená doska stola je rozdelená na 3 časti a je vyrobená sa z odolného akáciového dreva. Stoličky sú extra široké pre skvelý sedací komfort.
Nohy stola a kresiel je možné prispôsobiť individuálnym výškovým rozdielom na podlahe pomocou integrovaných vyrovnávacích skrutiek.
Prepojené, 7 cm silné podsedáky sú vodoodpudivé. Výsledkom je, že tekutiny nie sú okamžite absorbované a dajú sa jednoducho a bez zanechania zvyškov zotrieť. Snímateľné poťahy majú tiež zips a možno ich ľahko a pohodlne zložiť a vyprať, pokiaľ sú veľmi znečistené.
Polyratan bol vyvinutý špeciálne pre záhradný nábytok. Je odolný proti poveternostným vplyvom, UV žiareniu, škvrnám a ľahko sa čistí.
Farba:čierna / krémová
Materiál:umelý ratan / masívne akáciové drevosedák: 100% polyester
Rozmery stola:šírka: 190 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery kresla:šírka: 61,5 cmhĺbka: 59 cmvýška: 88 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x jedálenský stôl, 8 x kreslo, 8 poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 61,5 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 8x stolička |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 59 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 54000.000g |