Záhradný jedálenský set 7 ks MONIKA Dekorhome Krémová
973.20 €
Do obchodu
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom! Jedálenský stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva, tvrdého dreva s... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Jedálenský stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva, tvrdého dreva s hustou štruktúrou, takže je robustný, odolný a ľahko sa udržuje. Na drevenú stolnú dosku môžete prestrieť do jedla, servírovať nápoje a odkladať si celý rad vecí. Drevené rámy stoličiek sú ošetrené olejom a na vašu terasu alebo dvorček vnesú klasický vzhľad a vaše vonkajšie bývanie oživia svojim prírodným šarmom.
Husto polstrované podušky vám poskytnú dodatočné pohodlie pri sedení a relaxácii. Túto zostavu záhradného nábytku môžete ľahko očistiť vlhkou handričkou.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Farba:prírodná akácia / krémováprírodná akácia / šedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stoličky:šírka: 64 cmhĺbka: 60 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 54,5 cmvýška sedu: 44 cm
Rozmery stola:šírka:150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Hmotnosť:90 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 6 x kreslo, 6 x poduška
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 90 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 6x poduška |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HĹBKA SEDU | 54,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 90000.000g |