Záhradný jedálenský set 6+1 eukalyptus D1043 Dekorhome
1185.00 €
Do obchodu
Záhradná súprava sa skladá z 1 rozkladacieho stola a 6 skladacích stoličiek s opierkami a pretože je celá sada záhradného nábytku skladacia, môžete ju tiež... Celý popis
Popis
Záhradná súprava sa skladá z 1 rozkladacieho stola a 6 skladacích stoličiek s opierkami a pretože je celá sada záhradného nábytku skladacia, môžete ju tiež bez námahy uskladniť alebo prepravovať. Kĺby a pánty sú vyrobené z pozinkovaného kovu a uprostred dosky stola je otvor pre slnečník.
Nábytok je vyrobený z eukalyptového dreva odolného voči poveternostným vplyvom, ktoré pochádza z udržateľného lesníctva s certifikáciou FSC®.
Operadlo stoličky umožňuje pomocou podrúčiek 5 polôh nastavenia. Stoličky je možné použiť aj ako jednoduché lehátko. Operadlá stoličiek sú ergonomicky tvarované. Môžete tak sedieť uvoľnene a pohodlne.
Na čistenie dreva odporúčame používať špeciálny prípravok odporúčaný pre eukalyptové drevo, ktorý je veľmi účinný a oživuje drevo.
Farba:hnedá
Materiál:masívne eukalyptové drevo / kov
Rozmery stola:šírka: 200 cmhĺbka: 100 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 58 cmhĺbka: 70 cmvýška: 100 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x jedálenský stôl, 6 x skladacia stolička
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Rozkladací |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| TVAR | Oválny |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 100 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 70000.000g |