Záhradný jedálenský set 6+1 Čierna / sivá
420.10 €
Do obchodu
Moderná zostava oceľového záhradného nábytku je ideálna pre milovníkov kvalitného a nadčasového štýlu. Táto jedálenská súprava je vyrobená z ocele, vďaka čomu... Celý popis
Popis
Moderná zostava oceľového záhradného nábytku je ideálna pre milovníkov kvalitného a nadčasového štýlu. Táto jedálenská súprava je vyrobená z ocele, vďaka čomu je veľmi pevná a odolná voči poškodeniu a poveternostným podmienkam. Oceľový nábytok navyše vyzerá skvele a je veľmi univerzálny, takže sa ľahko zmestí do prakticky akéhokoľvek usporiadania.
Hlavným prvkom sady je priestranný stôl s oceľovým rámom, ktorého doska je vyrobená z veľmi kvalitného tvrdeného skla odolného proti poškodeniu.
Stoličky z tejto sady sú tiež veľmi stabilné vďaka oceľovému rámu a majú sedák a čalúnenie z odolného textilenu, ktorý sa dokáže perfektne prispôsobiť telu. Stoličky je možné tiež použiť pri bazéne alebo rybníku, pretože textelín neabsorbuje vodu a rýchlo schne. Sú skladacie a polohovateľné až do 7 pozícií.
Sada obsahuje šesť stoličiek, stôl a montážnu sadu.
Farba:strieborná / taupesivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ lakovaná práškovou farbou / textilen / tvrdené dymové sklo
Rozmery stola:šírka: 145 cmhĺbka: 80 cmvýška: 75 cm
hmotnosť stola: 21 kg
Rozmery stoličky:šírka: 57 cmhĺbka: 70 cmvýška: 105 cm
šírka sedu: 44 cmhĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 43 cm
výška operadla: 65 cm
hmotnosť stola stoličky: 5 kg
Nosnosť stoličky:120 kg
Hmotnosť:53 kg
Dodávané v demonte.
Sada obsahuje: 1 stôl, 6 stoličiek, montážna sada
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 65 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 105 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska |
| SKLADACIE | Áno |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 105 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 70 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 57 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / sivá |
| Hmotnosť | 53000.000g |