Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome 60 cm
318.00 €
Do obchodu
Usaďte sa k tomuto záhradnému jedálenskému setu a vychutnajte si lahodnú večeru na čerstvom vzduchu. Ťahokov je druh plechu, ktorý bol nastrihnutý a následne... Celý popis
Popis
Usaďte sa k tomuto záhradnému jedálenskému setu a vychutnajte si lahodnú večeru na čerstvom vzduchu.
Ťahokov je druh plechu, ktorý bol nastrihnutý a následne pretiahnutý tak, aby vznikol pravidelný vzor pripomínajúci kovovú mriežku. Je pevnejšia ako ekvivalentná hmotnosť drôteného pletiva.
Povrch ošetrený metódou e-coating zaisťuje, že kov nepodlieha poveternostným vplyvom ani korózii. Jedálenský set na terasu teda môžete dlhodobo používať vonku.
Jedálenské stoličky majú operadlá, ktoré sa dajú sklopiť do 7 polôh, takže si vždy nájdete tú najpohodlnejšiu. Terasové stoličky majú skladací dizajn, aby ste ich mohli zložiť, a ušetriť tak miesto, keď ich práve nepoužívate.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Farba:antracit
Materiál:mriežka z ťahokovu s povrchovou úpravou e-coating
Rozmery stola:priemer: 60 / 80 cmvýška: 71 cm
Výber priemeru stola zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stoličky:šírka: 56,5 cmhĺbka: 61 cmvýška: 106 cm
Hmotnosť:32 / 35 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 56,5 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 71 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 61 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 106 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Antracit |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56,5 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 35000.000g |