Záhradný jedálenský set 5 ks akácie Dekorhome 110 cm
960.20 €
Do obchodu
Vneste do svojej jedálne, záhrady alebo na terasu dotyk rustikálneho kúzla s týmto jedálenským setom! Masívne teakové drevo je krásny prírodný materiál.... Celý popis
Popis
Vneste do svojej jedálne, záhrady alebo na terasu dotyk rustikálneho kúzla s týmto jedálenským setom!
Masívne teakové drevo je krásny prírodný materiál. Prešlo už procesom zmršťovania, bolo umelo vysušené a potom jemne a dohladka obrúsené. Teakové drevo je známe svojou výnimočnou pevnosťou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom.
Drevené rámy zaisťujú pevnosť a stabilitu, preto je tento jedálenský set perfektnou voľbou, pokiaľ si chcete kúpiť záhradný nábytok s dlhou životnosťou.
Jedálenské stoličky sú stohovateľné, takže ušetríte miesto, keď ich práve nepoužívate.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne teakové drevo s povrchovou úpravou na báze vody
Rozmery stola:šírka: 90 / 110 cmhĺbka: 90 / 110 cmvýška: 75 cm
hrúbka dosky: 3 cm
Výber priemeru stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stoličky:šírka: 60 cmhĺbka: 57,5 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 48 cmšírka sedu: 39 cmvýška sedu: 45 cm
Hmotnosť:60 / 71 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličky
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 60 kg |
| HMOTNOSŤ | 71 kg |
| TVAR | Guľatý |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 110 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| HĹBKA | 57,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| DEKOR | Teakové drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| PRIEMER | 110 cm |
| Hmotnosť | 71000.000g |