Záhradný jedálenský set 3 ks ELIOR Tempo Kondela
128.90 €
Do obchodu
Teplé letné dni alebo daždivé počasie? Trojdielny, ratanový set ELIOR neprekvapí nič. Či už na záhradu, letnú terasu alebo balkón, všade bude plniť svoju... Celý popis
Popis
Teplé letné dni alebo daždivé počasie? Trojdielny, ratanový set ELIOR neprekvapí nič. Či už na záhradu, letnú terasu alebo balkón, všade bude plniť svoju funkciu. Set vám zaistí pohodlie v podobe dvoch stoličiek a jedného stola.
Stôl je dizajnovo dotvorený tvrdeným sklom. Stoličky v bielom prevedení sú na operadle oživené umelým ratanom v béžovom prevedení. Na stabilite setu sa podpisuje pevná oceľová konštrukcia v bielej farbe. Súčasťou dodávky sú vankúše z vodeodolnej látky v béžovom prevedení.
Farba:biela / béžová / priehľadná
Materiál:kov / umelý ratan / látka / sklo
Rozmery stoličky:šírka: 56 cmhĺbka: 60 cmvýška: 85 cm
hĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 43,5 / 46 cm
Rozmery stola:šírka: 46 cmhĺbka: 46 cmvýška: 71,5 cm
Nosnosť:stolička: 90 kgstôl: 20 kg
Hmotnosť:12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Priehľadná |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 71,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| ŠÍRKA STOLA | 46 cm |
| HĹBKA STOLU | 46 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 71,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 85 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| PRIEMER | 46 cm |
| Hmotnosť | 11900.000g |