Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome Sivá / akácie
307.50 €
Do obchodu
Vychutnajte si výborné jedlo alebo popoludňajší čaj na čerstvom vzduchu s touto záhradnou jedálenskou zostavou! So svojim elegantným dizajnom bude ústredným... Celý popis
Popis
Vychutnajte si výborné jedlo alebo popoludňajší čaj na čerstvom vzduchu s touto záhradnou jedálenskou zostavou! So svojim elegantným dizajnom bude ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy!
Robustné oceľové rámy sú ručne opletené klimaticky odolným PE ratanom, vonkajší nábytok teda nehrdzavie ani nepodlieha plesniam a môžete si na ňom užívať dlhé roky kvalitného odpočinku.
Oceľové rámy zaisťujú pevnosť a stabilitu produktu.
Záhradná stolička má zaoblené operadlo a podrúčky, a tým pádom aj ergonomickejší tvar pre maximálne pohodlie. Súčasťou balenia sú aj vankúšiky pre príjemnejšie sedenie. Poťah na zips je možné stiahnuť a jednoducho vyprať.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:čierna / akácia / krémovásivá / akácia
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľový rám / masívne drevo / polyester
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 75 cm
Rozmery stoličky:šírka: 52 cmhĺbka: 57 cmvýška: 84 cm
šírka sedu: 39 / 44,5 cmhĺbka sedu: 46 cm
výška podrúčiek: 65 cm
Hmotnosť:23 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 57 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 52 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / akácie |
| Hmotnosť | 23000.000g |