Záhradný jedálenský set 11 ks Dekorhome Sivá / akácie
1180.20 €
Do obchodu
Vychutnajte si výborné jedlo alebo popoludňajší čaj na čerstvom vzduchu s touto záhradnou jedálenskou zostavou! So svojim elegantným dizajnom bude ústredným... Celý popis
Popis
Vychutnajte si výborné jedlo alebo popoludňajší čaj na čerstvom vzduchu s touto záhradnou jedálenskou zostavou! So svojim elegantným dizajnom bude ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy!
Robustné oceľové rámy sú ručne opletené klimaticky odolným PE ratanom, vonkajší nábytok teda nehrdzavie ani nepodlieha plesniam a môžete si na ňom užívať dlhé roky kvalitného odpočinku.
Oceľové rámy zaisťujú pevnosť a stabilitu produktu.
Záhradná stolička má zaoblené operadlo a podrúčky, a tým pádom aj ergonomickejší tvar pre maximálne pohodlie. Súčasťou balenia sú aj vankúšiky pre príjemnejšie sedenie. Poťah na zips je možné stiahnuť a jednoducho vyprať.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:čiernačierna / akáciasivá / akáciasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľový rám / sklo / masívne drevo / polyester
Rozmery stola:šírka: 250 cmhĺbka: 100 cmvýška: 75 cm
hrúbka skla: 5 mm
Rozmery stoličky:šírka: 52 cmhĺbka: 57 cmvýška: 84 cm
šírka sedu: 39 / 44,5 cmhĺbka sedu: 46 cm
výška podrúčiek: 65 cm
Hmotnosť:113 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 10x stolička |
| OBSAH SETU | 10x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 121 kg |
| HMOTNOSŤ | 100 kg |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 57 cm |
| ŠÍRKA | 250 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 52 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 250 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / akácie |
| Hmotnosť | 113000.000g |