Záhradný barový set 5 ks Dekorhome Štvorcový
817.00 €
Do obchodu
Tento drevený záhradný barový set sa pýši elegantným dizajnom a je ako stvorený na to, aby sa stal dominantou vašej záhrady, dvorku alebo terasy. Masívne... Celý popis
Popis
Tento drevený záhradný barový set sa pýši elegantným dizajnom a je ako stvorený na to, aby sa stal dominantou vašej záhrady, dvorku alebo terasy.
Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné. Povrch s olejovou úpravou navyše uľahčuje čistenie záhradného stolíka a stoličiek.
Drevené rámy tohto vonkajšieho jedálenského setu zaisťujú pevnosť a stabilitu.
Bistro stôl je vybavený strechou, ktorá zaisťuje tieň a ochranu pred priamym slnečným žiarením. Opierky nôh týchto drevených barových stoličiek vám poskytnú väčšie pohodlie pri sedení.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:prírodná
Materiál:akáciové drevo s prírodnou olejovou povrchovou úpravou
Rozmery:šírka: 122 cmhĺbka: 106 cmvýška: 217 cm
Rozmery stola:šírka: 110 cmhĺbka: 51 cmvýška: 105 cm
Rozmery stoličky:šírka: 30,5 / 34 cmhĺbka: 30,5 / 34 cmvýška: 74 / 76 cm
Tvar stoličky:okrúhly sedák (30,5 cm)štvorcový sedák (34 cm)
Výber tvaru stoličky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:58 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x barový stôl, 4 x barová stolička
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 58 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 217 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| VÝŠKA STOLA | 105 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 110 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| HĹBKA | 34 cm |
| HĹBKA | 30,5 cm |
| HĹBKA | 106 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ŠÍRKA | 34 cm |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| ŠÍRKA | 30,5 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 74 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 76 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA STOLU | 51 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 30,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 34 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 30,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 34 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 36,5 cm |
| TVAR | Štvorcový |
| Hmotnosť | 58000.000g |