Záhradná sedacia súprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome Hnedá / krémová
470.00 €
Do obchodu
Užite si s rodinou a priateľmi relax na čerstvom vzduchu na tejto polyratanovej záhradnej sedacej súprave s poduškami! Tento dizajn umožňuje vytvárať rôzne... Celý popis
Popis
Užite si s rodinou a priateľmi relax na čerstvom vzduchu na tejto polyratanovej záhradnej sedacej súprave s poduškami!
Tento dizajn umožňuje vytvárať rôzne usporiadania a kombinovať súpravu s ďalšími modulárnymi segmentmi podľa vašich predstáv! Sedacia súprava na terasu je vyrobená z vodeodolného PE ratanu, takže toho veľa vydrží a je vhodná na každodenné vonkajšie používanie.
Táto záhradná sedacia súprava má robustný rám z práškovo lakovanej ocele a chrómované plastové nôžky, ktoré sú veľmi odolné. Vzhľadom na ľahkú konštrukciu sa ľahko premiestňuje.
Silne polstrované a odnímateľné podušky sú vyrobené z látky, navyše sú krásne mäkké na dotyk a poskytnú vám mimoriadny komfort.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémovo bielahnedá / červenáhnedá / zelenásivá / antracitovásivá / modráčierna / krémovo bielačierna / modráčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / látka (100% polyester) / plast / sklo
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60,5 cm
šírka sedu: 70 cmhĺbka sedu: 63 cmvýška sedu: 30 cm
Rozmery stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:47 kg
Balenie obsahuje: 1 x konferenčný stolík, 5 x stredová pohovka, 5 x poduška na sedák, 5x vankúš za chrbát
Dodávané v demonte.
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tomto sete záhradného nábytku.
Záhradná súprava z PE ratanu nielen skvele odoláva klimatickým vplyvom, ale tiež sa ľahko čistí a udržuje. Rám z práškovo lakovanej ocele jej navyše dodáva na stabilite a robustnosti. Súprava je vybavená hrubými mäkkými poduškami, ktoré vám pri sedení zaistia maximálne pohodlie. Polyesterové poťahy sú pritom veľmi nenáročné na čistenie - stačí ich len sňať a oprať. Vzhľadom na ľahkú konštrukciu a modulový dizajn môžete sedaciu súpravu bez námahy prenášať, kam práve potrebujete.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémovo bielašedá / antracitováčierna / krémovo bielačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / kov / látka (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 57 cmhĺbka: 57 cmvýška: 69 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:38,5 kg
Balenie obsahuje:5 x stredová pohovka1 x stolík6 x poduška na sedák5 x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 30 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 5x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 5x poduška na operadlo |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / krémová |
| Hmotnosť | 47000.000g |