Záhradná sedacia súprava 5 ks VENDULA Dekorhome Hnedá / sivá
704.50 €
Do obchodu
Táto sada záhradného nábytku spája štýl a funkčnosť a je ideálnou voľbou na oddych a užívanie si počasia, zdriemnutie alebo trávenie času s rodinou či... Celý popis
Popis
Táto sada záhradného nábytku spája štýl a funkčnosť a je ideálnou voľbou na oddych a užívanie si počasia, zdriemnutie alebo trávenie času s rodinou či priateľmi. Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné.
Vzhľadom na čalúnenie zo 100% polyesteru a silnej výplni sú priložené podušky a vankúše mäkké a poskytujú maximálne pohodlie. Stôl má robustnú stolnú dosku, je teda ideálny na umiestnenie jedla a nápojov pri relaxácii vonku.
Upozornenie: Odporúčame set za dažďa, snehu a mrazu zakryť.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 50 cm
Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 60 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 35 cmvýška podrúčiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:50,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 4x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| VÝŠKA STOLA | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 50,5 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / sivá |
| Hmotnosť | 57000.000g |