Záhradná sedacia súprava 4 ks RILEY
1053.20 €
Do obchodu
Potrebujete si oddýchnuť a vyvetrať trošku hlavu na čerstvom vzduchu? Milujete posedávanie na terase či záhrade? Čas strávený von vám spríjemní záhradný set... Celý popis
Popis
Potrebujete si oddýchnuť a vyvetrať trošku hlavu na čerstvom vzduchu? Milujete posedávanie na terase či záhrade? Čas strávený von vám spríjemní záhradný set RILEY. 4-dielna súprava sa skladá z 2-sedu, dvoch kresiel a konferenčného stolíka. Sedenie je vybavené mäkkým vankúšom, vďaka čomu zostava spĺňa všetky podmienky maximálneho pohodlia.
Set je vyrobený v kombinácii niekoľkých materiálov. Drevený rám v prírodnej farbe je doplnený o lanový výplet, ktorý má veľkú nosnosť. Poťahy sú z látky modrej farby. Oceníte najmä ich vodeodolnosť a možnosť ich vyprať v práčke. Nezabúdajme na stolík s doskou z tvrdeného skla, ktorý je ochotný vždy podržať občerstvenie. RILEY set si obľúbite nielen vy, ale aj vaša návšteva.
Farba:prírodná / sivá / modrá
Materiál:drevo / lano / kov / sklo / látka
Rozmery stolíka:šírka: 91 cmhĺbka: 65 cmvýška: 45 cm
hrúbka skla: 5 mm
Rozmery pohovky:šírka: 143 cmhĺbka: 91 cmvýška: 92 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 50 cm
Rozmery kresla:šírka: 71 cmhĺbka: 85 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 50 cm
Nosnosť:kreslo: 90 kgpohovka: 180 kg
Hmotnosť:62 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HMOTNOSŤ | 62 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Lano |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 71 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| NOSNOSŤ | 180 kg |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 71 cm |
| ŠÍRKA | 91 cm |
| ŠÍRKA | 143 cm |
| VÝŠKA STOLA | 45 cm |
| HĹBKA STOLU | 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 91 cm |
| HĹBKA KRESLA | 85 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 92 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| HĹBKA | 91 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 91 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 143 cm |
| Hmotnosť | 62000.000g |