Záhradná sedacia súprava 4 ks DOROTA Dekorhome Čierna
579.70 €
Do obchodu
Užite si so svojou rodinou a priateľmi preslnené odpočinkové popoludnie alebo letný večer na terase, záhrade či verande s touto sadou pohovky a stolíka!... Celý popis
Popis
Užite si so svojou rodinou a priateľmi preslnené odpočinkové popoludnie alebo letný večer na terase, záhrade či verande s touto sadou pohovky a stolíka!
Záhradná sedacia súprava má rám z práškovo lakovanej ocele a odolného PE ratanu, takže je pevná, robustná a ľahko sa čistí. Silne polstrované podušky a mimoriadne hlboké moderné sedáky vám pri sedení zaistia úplné pohodlie. Konferenčný stolík vám zase príde vhod na odkladanie občerstvenia a nápojov, aby ste ich mali na dosah ruky. Súprava má ľahký a modulárny dizajn, nie je teda problém ju presúvať po celej záhrade a prispôsobiť ju akémukoľvek prostrediu. Súprava nábytku obsahuje 4 diely, a tak umožňuje voliť rôzne rozostavenia a konfigurácie podľa vašej ľubovôle.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:béžová / antracitčierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / masívne eukalyptové drevo (dekor teak)
Rozmery 3miestne pohovky:šírka: 218 cmhĺbka: 67 cmvýška: 60 cm
hrúbka podsedáka: 5 cm
Rozmery kresla:šírka: 76 cmhĺbka: 67 cmvýška: 60 cm
Rozmery stolíka:šírka: 70 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Hmotnosť:52 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x trojsedačka, 2 x samostatné kreslo, 1 x konferenčný stolík, 4 x poduška na sedák, 8 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 8x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 218 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 52000.000g |