Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome Sivá
225.10 €
Do obchodu
Tento moderný záhradný jedálenský set s elegantným a súčasným dizajnom sa skvele hodí na stolovanie alebo odpočinok na vašej záhrade. Polyetylén (PE) je... Celý popis
Popis
Tento moderný záhradný jedálenský set s elegantným a súčasným dizajnom sa skvele hodí na stolovanie alebo odpočinok na vašej záhrade. Polyetylén (PE) je najpoužívanejším plastovým materiálom. Jeho použitie ponúka praktickosť, pretože je odolný proti UV žiareniu, ľahký a ľahko sa udržuje.
Štýlový stolík je vynikajúcim miestom na umiestnenie nápojov, jedla i dekorácií. Krásne vyzerá a ľahko sa čistí. Predstavuje skvelý doplnok na vašu záhradu či terasu, kde zanechá pôsobivý dojem!
Pre maximálne pohodlie sú súčasťou dodávky aj podušky.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:čierna / krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyetén (PE) / práškovo lakovaná oceľ / sklo / polyester
Rozmery 2miestne pohovky:šírka: 105 cmhĺbka: 56 cmvýška: 75 cm
Rozmery kresla:šírka: 53 cmhĺbka: 57 cmvýška: 75 cm
výška podrúčiek od zeme: 56 cmvýška sedu: 33 cm
Rozmery stolíka:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 37 cm
Hmotnosť:27 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x dvojmiestna pohovka, 2 x kreslo, 4 x poduška
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA KRESLA | 75 cm |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x poduška |
| ŠÍRKA KRESLA | 53 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 56 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 105 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 27000.000g |