Záhradná sedacia súprava 3 ks Dekorhome
182.20 €
Do obchodu
Oddýchnite si a užite si voľný čas s touto záhradnou sadou s poduškami! Tkanina má jednoduchý a čistý vzhľad a je priedušná a odolná. Operadlá a podrúčky... Celý popis
Popis
Oddýchnite si a užite si voľný čas s touto záhradnou sadou s poduškami! Tkanina má jednoduchý a čistý vzhľad a je priedušná a odolná.
Operadlá a podrúčky dodávajú kreslám pre voľný čas väčšie pohodlie. Silne polstrované podušky poskytujú extra pohodlie. Pevná stolná doska ponúka množstvo miesta na občerstvenie a misy s ovocím alebo na vystavenie dekoratívnych či iných predmetov.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.
Farba:čierna
Materiál:PE ratan, textil (100% polyester) / pozinkovaná oceľ s práškovým nástrekom / sieťotlačové sklo
Rozmery stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 37 cm
Rozmery kresla:šírka: 51,5 cmhĺbka: 57 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 44,5 cmhĺbka sedu: 46 cm
výška podrúčiek od zeme: 55,5 cm
Hmotnosť:13,5 kg
Balenie obsahuje: 1x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA KRESLA | 73 cm |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| ŠÍRKA | 51,5 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| HĹBKA KRESLA | 57 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 13,5 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 51,5 cm |
| Hmotnosť | 13450.000g |