Záhradná rohová sedacia súprava ANNECY Rojaplast
1420.40 €
Do obchodu
LUXUSNÁ HLINÍKOVÁ SÚPRAVA V GRAFITOVOM PREVEDENÍ Táto moderná súprava je dokonalým doplnkom pre každý exteriér aj interiér, či už sa jedná o záhrady, terasy,... Celý popis
Popis
LUXUSNÁ HLINÍKOVÁ SÚPRAVA V GRAFITOVOM PREVEDENÍ
Táto moderná súprava je dokonalým doplnkom pre každý exteriér aj interiér, či už sa jedná o záhrady, terasy, zimné záhrady, uvítacie haly alebo recepcia. Grafitové prevedenie spoločne s teakovými podrúčkami a doskou stola pridáva tejto súprave luxusný vzhľad.
POHODLNÉ PODUŠKY S MOLITANOVÝM PLNENÍM
Podušky z polyesteru (250g/m2) s molitanovou výplňou (10 cm) sú odolné proti UV žiareniu a poskytujú maximálne pohodlie. Vďaka zipsom je možné polyesterový poťah ľahko zložiť a vyčistiť.
ODOLNOSŤ A ŠIROKÉ VYUŽITIE
Vďaka použitým materiálom je súprava vhodná ako na vnútorné, tak na vonkajšie použitie. Je odolná proti poveternostným vplyvom a ľahko sa udržuje.
FLEXIBILNÁ KONFIGURÁCIA
Medzikus je možné umiestniť na ľavú alebo pravú stranu, čo umožňuje zmeniť dĺžku pravej alebo ľavej časti podľa vašej potreby a priestoru, ktorý máte k dispozícii.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Obsah balenia:2 x pohovka (ľavá a pravá), 1 x rohová pohovka, 1 x medzikus, 1 x stôl
Farba:
grafit / svetlosivá
Materiál:
hliníková konštrukcia, teakové podrúčky a teaková doska stola
Rozmery pohovky:
šírka: 126 cm
hĺbka: 85 cm
výška: 97 cm
Rozmery stolíka:
šírka: 113 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 38 cm
Nosnosť:
pohovka: 150 / 250 kg
stolík: 50 kg
Hmotnosť:
105 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Hliník |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| VÝŠKA STOLA | 38 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 97 cm |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka |
| SKLADACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 250 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 105 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 126 cm |
| ŠÍRKA | 113 cm |
| DEKOR | Grafit |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| ŠÍRKA STOLA | 113 cm |
| HĹBKA STOLU | 62 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 126 cm |
| Hmotnosť | 105000.000g |