Záhradná rohová pohovka CORFU RELAX Allibert Hnedá
360.00 €
Do obchodu
Rohové moderné sofa CORFU RELAX je vhodné ako do exteriéru, tak do interiéru.Je vyrobené z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu v 3 farebných... Celý popis
Popis
Rohové moderné sofa CORFU RELAX je vhodné ako do exteriéru, tak do interiéru.Je vyrobené z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu v 3 farebných variantoch.Pohovka je doplnená o podušky, ktoré zaistia ešte väčšie pohodlie.Jednoduchá montáž i údržba.Vysoká kvalita, odolnosť voči nepriazni počasia.K zostave je možné zakúpiť malý stolík CORFU, multifunkčí stolík LYON, prípadne veľký jedálenský stôl MELODY a vytvoriť set podľa Vašej potreby.Farba:hnedá / sivohnedé poduškygrafit / sivé poduškyVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:lisovaný plast - imitácia ratanuRozmery:šírka: 182 cmhĺbka: 70 / 182 cmvýška: 79 cmNosnosť:550 kgHmotnosť:31 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 31 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 79 cm |
| ŠÍRKA | 182 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 182 cm |
| NOSNOSŤ | 550 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 31000.000g |