Záhradná ratanová pohovka Dekorhome Hnedá / čierna
175.40 €
Do obchodu
Záhradná pohovka v modernom dizajne je nielen vizuálne príťažlivá, ale aj vás oslním svojim vysokým komfortom sedenia. Ideálna voľba na terasu či balkón.... Celý popis
Popis
Záhradná pohovka v modernom dizajne je nielen vizuálne príťažlivá, ale aj vás oslním svojim vysokým komfortom sedenia. Ideálna voľba na terasu či balkón.
Pohovka je vyrobená z kovovej konštrukcie a kvalitného polyratanu v niekoľkých farebných variantoch. Polyratan je celé roky používaný ako materiál pre záhradný nábytok. Je odolný voči UV žiareniu, vodeodolný a veľmi ľahko sa čistí.
Súčasťou balenia je pohodlná poduška na sedák. Poduška má vďaka zipsu snímateľný poťah a je možné ju tak ľahko vyprať.
Farba:antracit / krémováantracit / zelenáantracit / siváhnedá / krémováhnedá / zelenáhnedá / čiernačierna / tehlová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / polyratán / látka
Rozmery:šírka: 106 cmhĺbka: 60 cmvýška: 83 cm
výška sedu: 47 cmvýška chrbtovej opierky: 45 cmvýška podrúčiek: 64 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Hmotnosť:9,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Antracit |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 45 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 9,6 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / čierna |
| Hmotnosť | 9600.000g |