Záhradná pohovka so strieškou HELENA Dekorhome Krémová
429.30 €
Do obchodu
Táto drevená lavica s podnožkami a poduškami kombinuje štýl a funkčnosť a dodá vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru nádych rustikálneho kúzla. Válenda... Celý popis
Popis
Táto drevená lavica s podnožkami a poduškami kombinuje štýl a funkčnosť a dodá vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru nádych rustikálneho kúzla.
Válenda vyrobená z masívneho akáciového dreva s olejovou povrchovou úpravou je odolná voči poveternostným vplyvom, stabilná a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Súprava obsahuje 2 podnožky a je skvelou voľbou pre odpočinok a užívanie si počasia, zdriemnutie alebo rozprávanie s rodinou či priateľmi. Priložená poduška je viac než len praktickým doplnkom; má aj dekoratívnu funkciu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 179 cmhĺbka: 66 cmvýška: 180 cm
výška sedu: 29 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka vankúša za chrbát: 15 cm
Rozmery podnožky:šírka: 85 cmhĺbka: 57 cmvýška: 29 cm
Hmotnosť:49 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica s baldachýnom, 2 x podnožka, 5 x poduška na sedák, 3 x vankúš na operadlo
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 3x vankúš |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| VÝŠKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 179 cm |
| HMOTNOSŤ | 49 kg |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA TABURETU | 57 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| VÝŠKA TABURETU | 29 cm |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 179 cm |
| HĹBKA LAVICE | 66 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 180 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 85 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 49400.000g |