Záhradná pohovka SALEMO 2 Allibert Grafit
163.60 €
Do obchodu
Salema je úplná novinka na trhu, súprava ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýlu bývania. Jedná sa o elegantný sofa v imitácii ratanu, ktorú využijete... Celý popis
Popis
Salema je úplná novinka na trhu, súprava ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýlu bývania. Jedná sa o elegantný sofa v imitácii ratanu, ktorú využijete samostatne alebo o ňu môžete doplniť akéhokoľvek set Salemu.
Produkt je dodávaný s pohodlnými poduškami v štýlových farbách. Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do exteriéru aj interiéru.
Výrobok je vysoko odolný proti UV lúčom a poveternostným vplyvom. Veľkou výhodou je aj jednoduchá údržba, jednoduché zostavenie a manipulácia.
Farba:cappuccinohnedágrafit
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:lisovaný plast / látka
Rozmery:šírka: 134 cmhĺbka: 67 cmvýška: 76 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 38/43 cm (bez podušky / s poduškou)
Nosnosť:2 x 110 kg
Hmotnosť:18 kg
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Cappuccino |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| NOSNOSŤ | 220 kg |
| DEKOR | Grafit |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 134 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Grafit |
| Hmotnosť | 18000.000g |