Záhradná pohovka polyratan / látka Dekorhome Sivá
291.60 €
Do obchodu
Toto pohodlné polyratanový lounge lehátko predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti. Naša opaľovací lehátko je vyrobené z PE ratanu, ktorý je ľahký,... Celý popis
Popis
Toto pohodlné polyratanový lounge lehátko predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti.
Naša opaľovací lehátko je vyrobené z PE ratanu, ktorý je ľahký, vodeodolný, ľahko sa čistí a je vhodný pre vonkajšie použitie počas celého roka. Oceľový rám s práškovým nástrekom zaisťuje jeho stabilitu a výbornú odolnosť. Obe strany lehátka je možné vytiahnuť hore a nastaviť do rôznych úrovní tak, aby ste si pri sedení či ležaní mohli nájsť tú najpohodlnejšiu polohu.
Silne polstrovaný, odnímateľný sedák a vankúše s penovou výplňou vám poskytnú maximálne pohodlie. Polyesterový poťah podušiek je nenáročný na údržbu a je tiež možné ho zložiť a vyprať. Zostavenie lounge lehátka je jednoduché. Balenie obsahuje: 1 lounge lehátko, 1 veľkú podušku a 2 vankúše za chrbát.
Poznámka: Odporúčame sadu nábytku v daždi, snehu alebo mrazu prikryť.
Farba:hnedá / krémováčierna / krémovásivá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:oceľ / umelý ratan PE / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 195 cmhĺbka: 60 cmvýška: 60 cm
šírka sedu: 195 cmhĺbka sedu: 60 cmvýška sedu: 32 cm
hrúbka podušky: 5 cm
rozmery operadla: 106 x 60 cmrozmery zaního vankúša: 55 x 34 x 15 cm
Hmotnosť:22,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,6 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 195 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 22600.000g |