Záhradná lavica so stolíkom D1013 eukalyptus Dekorhome
144.60 €
Do obchodu
Drevená záhradná lavica je vyrobená z jemného eukalyptového dreva. Eukalyptus je tvrdý a odolný proti poveternostným vplyvom. Drevená záhradná lavica sa tak... Celý popis
Popis
Drevená záhradná lavica je vyrobená z jemného eukalyptového dreva. Eukalyptus je tvrdý a odolný proti poveternostným vplyvom. Drevená záhradná lavica sa tak hodí pre vonkajšie použitie. Drevo je naolejované a má silné, súvislé sfarbenie.
Hlavným benefitom lavičky je stredový vysúvací stolík. Stolík je praktickým odkladacím priestorom pre potraviny, nápoje, knihy a ďalšie nevyhnutnosti.
Výhody produktu:- vyrobené z eukalyptu- veľmi vysoký stupeň tvrdosti, tvrdší ako akácie- silné súvislé lakovanie- odolná voči poveternostným vplyvom- so skladacím stolíkom- priestor pre 3 osoby- pre vnútorné i vonkajšie použitie- zakrivené podrúčky- robustný operadlo pre pohodlné sedenie
Farba:hnedá
Materiál:eukalyptové drevo
Rozmery:šírka: 153 cmhĺbka: 57 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 43 cmvýška operadla: 48 cmvýška podrúčiek od zeme: 63 cm
rozmery stolíka: 40 x 40 x 25 cm
Hmotnosť:12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| FARBA | Hnedá |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 12000.000g |