Záhradná lavica s úložným priestorom hnedá / krémová Dekorhome
385.00 €
Do obchodu
Vypořádejte sa s neporiadkom vo vašom interiéri alebo vonkajšom priestore s našou praktickou, všestrannú úložnú lavicou! Obdržíte s ňou tiež jednu podušku a... Celý popis
Popis
Vypořádejte sa s neporiadkom vo vašom interiéri alebo vonkajšom priestore s našou praktickou, všestrannú úložnú lavicou! Obdržíte s ňou tiež jednu podušku a do vašej záhrady, na dvorček alebo na terasu vnesie dotyk prirodzeného šarmu.
Vonkajší lavica je vyrobená z masívneho akáciového dreva, ktoré bolo napustené prírodným olejom. Je robustný, má dlhú životnosť a ľahko sa čistí. Disponuje jednou priestrannou priehradkou, v ktorej nájdete veľa úložného priestoru. Zostavenie lavice do predsiene je jednoduché.
Farba:hnedá / krémová
Materiál:akáciové drevo / polyester
Rozmery lavice:šírka: 148 cmhĺbka: 62 cmvýška: 84 cm
výška sedu: 43 cm
Rozmery podušky:šírka: 142 cmhĺbka: 47,5 cmvýška: 4 cm
Hmotnosť:26 kg
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Praktický |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 26 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 148 cm |
| Hmotnosť | 26000.000g |