Záhradná lavica 122 cm železná starožitná Dekorhome Biela
256.40 €
Do obchodu
Naše pútavá, starožitne vyzerajúce a pritom praktická lavice dodá vašej verande či dvore nepochybne nádych ladné elegancie. Záhradná lavica sa pýši estetickým... Celý popis
Popis
Naše pútavá, starožitne vyzerajúce a pritom praktická lavice dodá vašej verande či dvore nepochybne nádych ladné elegancie.
Záhradná lavica sa pýši estetickým a ozdobným vzhľadom, ktorým na seba na vašom dvore bez pochyby strhne pozornosť. Je vyrobená z tepaného železa a snúbi sa v nej pôvab s odolnosťou, takže je ako stvorená na vonkajšie použitie. Široký sedák vám navyše pri sedení zaistí príjemné pohodlie.
Zostavenie lavica je ľahké.
Farba:hnedábiela
Farbu lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:kované železo
Rozmery:šírka: 122 cmhĺbka: 43 cmvýška: 220 cm
šírka sedu: 115 cmhĺbka sedu: 41 cmvýška sedu: 45 cm
Hmotnosť:16,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| HMOTNOSŤ | 16,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| VÝŠKA | 220 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 115 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 16500.000g |