Záhradná lavica 120cm akáciové drevo Dekorhome Krémová
203.10 €
Do obchodu
Dodajte prívetivý nádych vašej terase, dvore či záhrade s našou záhradný lavicou! Lavicu ponúkame v dvoch farebných variantoch: krémovo biela a sivá. Rám z... Celý popis
Popis
Dodajte prívetivý nádych vašej terase, dvore či záhrade s našou záhradný lavicou! Lavicu ponúkame v dvoch farebných variantoch: krémovo biela a sivá.
Rám z akáciového dreva s prírodnou olejovou povrchovou úpravou dodáva tradičný a prívetivý vzhľad vašim vonkajším priestorom. Lavica je odolná a vydrží dlhé roky používania. Súčasťou balenia sú pohodlné podušky pre čo najlepší odpočinok. Vodeodolné podušky sa navyše ľahko čistí.
Ideálne sa hodí pre nedeľné pohodová popoludnie s knihou alebo ako dodatočné miesto na sedenie pre hostí. Lavica sa ľahko zostavuje.
Farba:hnedá / krémovo bielahnedá / sivá
Farbu lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne akáciové drevo / 100% polyester
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 90 cm
počet miest na sedenie: 2
Hmotnosť:16 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 16200.000g |