Záhradná lavica 115 cm oceľ Dekorhome Sivá
188.10 €
Do obchodu
Táto lavička vo vintage štýle doplní akúkoľvek záhradu alebo terasu svojimi ozdobnými ornamenty a romantickým štýlom a bude skvelým miestom, kam sa uchýliť za... Celý popis
Popis
Táto lavička vo vintage štýle doplní akúkoľvek záhradu alebo terasu svojimi ozdobnými ornamenty a romantickým štýlom a bude skvelým miestom, kam sa uchýliť za príjemných letných večerov.
Záhradná lavica je vyrobená z vysoko kvalitnej ocele s práškovým povrchom, takže je odolná voči poveternostným vplyvom a mimoriadne rezistentné. Fantastické ručne maľované dekorácie a hrdzavá povrchová úprava dodajú klasický štýl každej záhrade alebo inému vonkajšiemu priestoru.
Táto vonkajšia lavička je vhodná pre 2 osoby.
Farba:bielasivá
Farbu lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 58,5 cmvýška: 93 cm
Hmotnosť:15,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Vintage |
| MATERIÁL | Kov |
| VÝŠKA | 93 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,2 kg |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| HĹBKA | 58,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15200.000g |