Záhradná lavica 104 cm železná Dekorhome Biela
165.90 €
Do obchodu
Naše pútavá, starožitne vyzerajúce a pritom praktická lavice dodá vašej verande či dvore nepochybne nádych ladné elegancie. Záhradná lavica sa pýši estetickým... Celý popis
Popis
Naše pútavá, starožitne vyzerajúce a pritom praktická lavice dodá vašej verande či dvore nepochybne nádych ladné elegancie.
Záhradná lavica sa pýši estetickým a ozdobným vzhľadom, ktorým na seba na vašom dvore bez pochyby strhne pozornosť. Je vyrobená z tepaného železa a snúbi sa v nej pôvab s odolnosťou, takže je ako stvorená na vonkajšie použitie. Široký hojdacia sedák vám navyše pri sedení zaistí príjemné pohodlie.
Zostavenie lavica je ľahké.
Farba:hnedábiela
Farbu lavice zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:kované železo
Rozmery:šírka: 104 cmhĺbka: 83 cmvýška: 89 cm
šírka sedu: 99 cmhĺbka sedu: 42 cmvýška sedu: 43,5 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| MATERIÁL | Kov |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA | 89 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| ŠÍRKA | 104 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 99 cm |
| HĹBKA | 83 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 10100.000g |