Vitrína PRASHINE Dekorhome Čierna
269.80 €
Do obchodu
MODERNÁ KOVOVÁ VITRÍNA Moderná kovová vitrína, v dvoch farebných variantoch, zo série PRASHINE predstavuje novú úroveň štýlu a elegancie v každom interiéri.... Celý popis
Popis
MODERNÁ KOVOVÁ VITRÍNA
Moderná kovová vitrína, v dvoch farebných variantoch, zo série PRASHINE predstavuje novú úroveň štýlu a elegancie v každom interiéri. Ponúka nielen dostatok praktického úložného priestoru, ale stáva sa aj okamžitým stredobodom pozornosti. Nechajte sa presvedčiť o jej kvalite a dizajne a dajte svojmu priestoru to „niečo“ navyše.
čierna / zlatá
sivá / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
SKRINKA POD TV S ELEGANTNÝM DIZAJNOM
Urobte z vašej obývačky stredobod záujmu s touto modernou komodou. Jej štýlový dizajn v kombinácii čiernej nebo sivej a zlatej farby spoločne s vrúbkovaným sklom dokonale zapadne do ľubovoľného interiéru. Zlaté úchytky vo vintage štýle zdôrazňujú očarujúce design vitríny a pridávajú jej sofistikovaný vzhľad. Komoda vám poskytne dostatok miesta na uloženie elektroniky alebo dekorácií.
NASTAVITEĽNÉ NOHY NA PREKONÁVANIE NEROVNOSTÍ
Detail, ktorý zvyšuje praktickosť tejto modernej vitríny, sú nohy s možnosťou nastavenia výšky. Tento prvok umožňuje ľahko prekonať akékoľvek nerovnosti podlahy a zaistiť tak maximálnu stabilitu vitríny. Bez ohľadu na to, kde sa ju rozhodnete umiestniť, môžete si byť istí, že bude stáť pevne a bezpečne.
KOMBINÁCIA KOVOVEJ KONŠTRUKCIE A REBROVANÉHO SKLA
Je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, ktoré garantujú jej dlhodobú životnosť a estetickú hodnotu. Robustná kovová konštrukcia poskytuje pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo priehľadné rebrované sklo pridáva vitríne nádych elegancie a sofistikovanosti. Táto kombinácia nielen zaisťuje odolnosť voči bežnému opotrebovaniu, ale taktiež dodáva celkový luxusný vzhľad, ktorý z tejto vitríny robí skutočný klenot vo vašom interiéri. Dvierka sú na magnetické dovieranie.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 105 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 70 cm
výška nožičiek: 10 cm
Priehradka:
šírka: 103 cm
hĺbka: 31 cm
výška: 24 / 29 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 30000.000g |