Vitrína OLJE 2 Tempo Kondela
368.40 €
Do obchodu
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného... Celý popis
Popis
Láka vás slobodný, bezpečný a idylický štýl? Potom to, čo vidíte sa vám jednoznačne páči. Sektor z kolekcie OLJE v provensálskom štýle očarí nejedného návštevníka vašej domácnosti. Prichádza s množstvom komponentov, s ktorými zariadite nielen obývaciu izbu, ale vkusne dotvoríte priestor vo vašej spálni, studenskej izbe alebo predsieni. OLJE je vyrobená z laminovanej drevotriesky s ABS hranami a dvierkami z MDF. Originálne je svojim bielym farebným prevedením.
Nízka vitrína OLJE 2W2S je vhodná na zariadenie obývacích izieb, jedální. Biela farba jej dodáva šmrnc a zaručene to bude váš obľúbený kúsok. Vitrína disponuje vrchnou policovou časťou s dvierkami so sklenenou výplňou. Vitrínu dopĺňajú praktické šuplíky, ktoré ponúkajú dostatok priestoru na dôležité dokumenty. Aj keď je jedným z komponentov sektorového nábytku OLJE, vďaka svojmu prevedeniu ju ľahko skombinujete s akýmkoľvek kúskom vo vašej domácnosti.
K vitríne je možné dokúpiť LED osvetlenie zo série OLJE.
Farba:biela
Materiál:DTD / ABS hrany / MDF / sklo
Rozmery:šírka: 133 cmhĺbka: 37 cmvýška: 134 cm
výška nožičiek: 16 cm
hrúbka materiálu: 1,6 cm
Hmotnosť:59 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Provence |
| HMOTNOSŤ | 59 kg |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 37 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA | 133 cm |
| VÝŠKA | 134 cm |
| Hmotnosť | 59000.000g |