Vešiaková skriňa SPACE Tempo Kondela
279.70 €
Do obchodu
Keďže je predsieň akousi vstupnou bránou do nášho obydlia, mala by byť na pohľad pekná a dokonale zladená so zvyškom zariadenia v našej domácnosti, pretože... Celý popis
Popis
Keďže je predsieň akousi vstupnou bránou do nášho obydlia, mala by byť na pohľad pekná a dokonale zladená so zvyškom zariadenia v našej domácnosti, pretože prvý dojem vždy rozhoduje a je dôležitý. Musí byť zároveň aj praktická s dostatkom odkladacích priestorov pre topánky, vrchné odevy, dáždniky a podobne. Medzi originálne a moderné predsiene určite patrí aj sektorová zostava SPACE.
Dvojdverová vešiaková skriňa so zrkadlom SPACE je výbornou voľbou, pretože odevy, ktoré máte v nej odložené, sú schované pred zvedavými očami vašich hostí. Vyrobená je z kvalitného materiálu MDF vo farebnom prevedení biela extra vysoký lesk.
Farba:biela / biela extra vysoký lesk
Materiál:MDF lakovaná
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 40 cmvýška: 198 cm
Hmotnosť:55 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| VÝŠKA | 198 cm |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| Hmotnosť | 55000.000g |