Vešiaková skriňa s posuvnými dverami BIRGAMO TYP 1 Tempo Kondela Grafit
594.90 €
Do obchodu
Šatníková skriňa BIRGAMO TYP 1 vás presvedčí svojou multifunkčnosťou, moderným prevedením, farbou i kvalitnými materiálmi. Dvoje posúvacie dvere ukrývajú... Celý popis
Popis
Šatníková skriňa BIRGAMO TYP 1 vás presvedčí svojou multifunkčnosťou, moderným prevedením, farbou i kvalitnými materiálmi. Dvoje posúvacie dvere ukrývajú veľké množstvo úložného priestoru. Na jednej strane nájdete policovú časť, v druhej vešiakovú tyč a jednu policu - viď obrázok. Skriňa BIRGAMO bola obohatená o zrkadlo, ktoré je v netradičnom tvare. Skriňa vďaka tomu pôsobí sviežo a trendy.Farba:bielagrafitdub sonomaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:DTD laminovaná / zrkadloRozmery:šírka: 205 cmhĺbka: 63 cmvýška: 215 cmHmotnosť:165 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Grafit |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Áno |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| VÝŠKA | 215 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 205 cm |
| HMOTNOSŤ | 165 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Grafit |
| Hmotnosť | 165000.000g |