Vešiaková skriňa Q SUDBURY Tempo Kondela
499.60 €
Do obchodu
Vešiaková skriňa Q je súčasťou sektorového systému SUDBURY. Sektor prichádza s jednoduchým, ale štýlovým zariadením obývacej izby, jedálne alebo spálne.... Celý popis
Popis
Vešiaková skriňa Q je súčasťou sektorového systému SUDBURY. Sektor prichádza s jednoduchým, ale štýlovým zariadením obývacej izby, jedálne alebo spálne. Nábytok je vyrobený z laminovanej DTD, dvierka sú z MDF vo farebnej kombinácii: dub craft zlatý a dub craft biely.
Vešiaková skriňa Q SUDBURY vám svojím originálnym dizajnom vyrazí dych. Skriňa je štvordverová, disponuje zrkadlom a dostatkom úložného priestoru v podobe políc a vešiakové tyče.
Odporúčame prikúpiť ďalšie komponenty sa zostavy SUDBURY.
Farba:dub craft zlatý / dub craft biely
Materiál:DTD laminovaná / MDF / sklo
Rozmery:šírka: 177,7 cmhĺbka: 59 cmvýška: 199,7 cm
hrúbka materiálu korpus: 16 mmhrúbka materiálu dvierka: 19 mmhrúbka materiálu horná doska: 22 mm
výška nožičiek: 4,2 cm
Hmotnosť:133 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Biela |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Sklo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| DEKOR | Dub craft |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| TYP SKRINE | Policová |
| ZRKADLO | Áno |
| HĹBKA | 59 cm |
| POČET POLÍC | 5 |
| DVERE | Dvere na pántoch |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| VÝŠKA | 199,7 cm |
| ŠÍRKA | 177,7 cm |
| HMOTNOSŤ | 133 kg |
| Hmotnosť | 133000.000g |