Vešiaková skriňa LIMA S-2 Halmar - 1x skl dub sonoma 18.2 Biela
234.20 €
Do obchodu
Vešiaková skriňa LIMA S-2 je vyrobená z lakovanej / laminovanej drevotriesky s ABS hranami.Skriňa má 2 dvere a 2 šuplíky. V ľavej časti sa nachádza vešiaková... Celý popis
Popis
Vešiaková skriňa LIMA S-2 je vyrobená z lakovanej / laminovanej drevotriesky s ABS hranami.Skriňa má 2 dvere a 2 šuplíky. V ľavej časti sa nachádza vešiaková tyč a 1 police. V pravej časti sú 2 šuplíky a nad nimi 3 police.Množstvo úložného miesta urobí zo skrine veľmi obľúbeného pomocníka každej domácnosti.Farba:bieladub sonomadub sonoma / bielaVýber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:laminovaná / lakovaná DTD / ABS hranyRozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 52 cmvýška: 205 cmHmotnosť:77,4 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| HĹBKA | 52 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 4 |
| VÝŠKA | 205 cm |
| HMOTNOSŤ | 77,4 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 77400.000g |