Vešiaková skriňa LIMA S-1 Halmar Biela
393.20 €
Do obchodu
Vešiaková skriňa LIMA S-1 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky, hrany ABS. Skriňa má posuvné dvere, obsahuje dve zásuvky, štyri police a... Celý popis
Popis
Vešiaková skriňa LIMA S-1 je vyrobená z laminovanej a lakovanej drevotriesky, hrany ABS. Skriňa má posuvné dvere, obsahuje dve zásuvky, štyri police a vešiakovú tyč.Množstvo úložného miesta urobí zo skrine veľmi obľúbeného pomocníka každej domácnosti.Farba:bieladub sonoma / bieladub sonomaVýber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.Materiál:laminovaná a lakovaná DTD / ABS hranyRozmery:šírka: 153 cmhĺbka: 58 cmvýška: 210 cmHmotnosť:128 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| VÝŠKA | 210 cm |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Áno |
| HĹBKA | 58 cm |
| HMOTNOSŤ | 128 kg |
| ŠÍRKA | 153 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 128200.000g |