Vešiaková skriňa INFINITY 18 Tempo Kondela Jaseň tmavý
555.70 €
Do obchodu
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a... Celý popis
Popis
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania.Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombinácií a variability.Skriňa INFINITY I-18 sa stane dominantou každej spálne či predsiene. Je štvordverová, s kovovými úchytkami. Skriňa je vešiaková, v každej časti sa nachádza vešiaková tyč, nad ňou a v spodnej časti nájdete policu. Stredná časť disponuje dvoma šuplíkmi.Farba:jaseň bielyjaseň svetlýjaseň tmavýFarbu zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovové úchytkyRozmery:Šírka: 178 cmHĺbka: 58 cmVýška: 214 cmHrúbka korpusu: 4,8 cmHmotnosť:165 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ŠÍRKA | 178 cm |
| DEKOR | Jaseň svetlý |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| DEKOR | Jaseň biely |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| HĹBKA | 58 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| HMOTNOSŤ | 165 kg |
| VÝŠKA | 214 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Jaseň tmavý |
| Hmotnosť | 165000.000g |