Vešiaková skriňa INFINITY 01 Tempo Kondela Jaseň svetlý
268.10 €
Do obchodu
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a... Celý popis
Popis
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou.Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania.Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombinácií a variability.Vešiaková skriňa INFINITY I-01 je vhodná na zariadenie spálni a predsiení. Skriňa disponuje dvojdverovou vešiakovou častí a šuplíkom.Farba:jaseň bielyjaseň svetlýjaseň tmavýFarbu zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany / kovové úchytkyRozmery:Šírka: 96 cmHĺbka: 58 cmVýška: 192 cmHrúbka korpusu: 4,8 cmVýška podstavca: 9,5 cmHmotnosť:78,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| ŠÍRKA | 96 cm |
| DEKOR | Jaseň svetlý |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| DEKOR | Jaseň biely |
| TYP SKRINE | Vešiaková |
| ZRKADLO | Nie |
| POSUVNÉ DVERE | Nie |
| HĹBKA | 58 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| VÝŠKA | 192 cm |
| HMOTNOSŤ | 78,8 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Jaseň svetlý |
| Hmotnosť | 78800.000g |