TARANKO Zoom ZO-K3 komoda Savana mat / dub Zoom
1076.00 €
Do obchodu
Nádherný dizajn komody ZOOM ZO-K3 určite nezostane bez povšimnutia. Dokonalá hra tieňov na geometrických tvaroch skvele zapadne do moderných interiérov.... Celý popis
Popis
Nádherný dizajn komody ZOOM ZO-K3 určite nezostane bez povšimnutia. Dokonalá hra tieňov na geometrických tvaroch skvele zapadne do moderných interiérov. Celkové rozmery tohto jedinečného kúsku sú (ŠxHxV): 166,7x43x88 cm a je postavená na krásnych čiernych kovových nožičkách, ktoré zabezpečia…
Parametre
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 1 ks |
|---|---|
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 6 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 76.95 kg |
| ŠÍRKA | 166.7 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.15 m3 |
| HĹBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 81 kg |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Zoom ZO-K3 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | béžová |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | Savana mat / dub Zoom |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | MDF / masív |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | MDF |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | push-to-open systém otvárania |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| ORIENTÁCIA | ľavá aj pravá |
| DVIERKA / DVERE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | jedno prevedenie |
| KOŠÍKY | nie |
| POČET DVERÍ / DVIEROK | 3 |
| POČET SEKCIÍ | 3 |
| PRIESTOROVÝ TVAR | rovný |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| POČET ZÁSUVIEK | 3 |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| SMER OTVÁRANIA DVERÍ / DVIEROK | doľava aj doprava |
| VHODNÉ DO KANCELÁRIE | nie |
| VHODNÉ DO KÚPEĽNE | nie |
| VZHĽAD | moderný |
| ZÁSUVKY | áno |
| FARBA | Savana mat / dub Zoom |
| MATERIÁL | MDF / masív |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |