TARANKO Torino TO-15 jedálenská stolička tmavohnedá (B3 5064) / biely vysoký lesk
326.00 €
Do obchodu
Jedálenská stolička TORINO TO-15 bude nádherne dopĺňať dizajn každej kuchyne či jedálne. Stane sa klenotom, ktorý bude prítomný pri každom stretnutí s Vašimi... Celý popis
Popis
Jedálenská stolička TORINO TO-15 bude nádherne dopĺňať dizajn každej kuchyne či jedálne. Stane sa klenotom, ktorý bude prítomný pri každom stretnutí s Vašimi blízkymi pri chutnom jedle. Jej rozmery sú (ŠxHxV): 50x43x98 cm, výška sedu je pohodlných 52,5 cm. Zaručený úspech a obdiv jej prináša…
Parametre
| ŠÍRKA | 50 cm |
|---|---|
| HĹBKA | 43 cm |
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.46 m3 |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
| VÝŠKA | 98 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Torino TO-15 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 52,5 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | hnedá |
| FARBA (SLOVNE) | tmavohnedá (B3 5064) / biely vysoký lesk |
| PREVEDENIE POŤAHU | hnedá |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | B3 5064 |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | tmavohnedá (B3 5064) / biely vysoký lesk |
| MATERIÁL | masív / látka |