TARANKO Prato PR-09 rustikálna jedálenská stolička višňa 02 / zlatohnedá (B3 5054)
214.00 €
Do obchodu
Elegantný a praktický kúsok nábytku vo forme rustikálnej jedálenskej stoličky PRATO PR-09 môže obohatiť aj Váš interiér. Zapasuje do akejkoľvek miestnosti a... Celý popis
Popis
Elegantný a praktický kúsok nábytku vo forme rustikálnej jedálenskej stoličky PRATO PR-09 môže obohatiť aj Váš interiér. Zapasuje do akejkoľvek miestnosti a stane sa Vašou vernou spoločníčkou. Stojí na pôvabne tvarovaných nožičkách a je tu pre Vás, aby Vám poskytla dokonalé pohodlie. Jej rozmery sú…
Parametre
| VÁHA S OBALOM VÝROBCU | 9 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 40 cm |
| ČISTÁ VÁHA VÝROBCU | 8.55 kg |
| KUSOV V BALENÍ VÝROBCU | 2 ks |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| POČET BALÍKOV VÝROBCU | 1 ks |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE VÝROBCU | 0.36 m3 |
| VÝŠKA | 97 cm |
| ZNAČKA | TARANKO |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Prato PR-09 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 50,8 |
| DODÁVA SA | zmontované |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať namokro |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | zlatá |
| FARBA (SLOVNE) | višňa 02 / zlatohnedá (B3 5054) |
| PREVEDENIE POŤAHU | ďalšie farby |
| OZNAČENIE PREVEDENIA POŤAHU | B3 5054 |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | masív |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | látka |
| MATERIÁL (SLOVNE) | masív / látka |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | látka |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | klasická |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | višňa 02 / zlatohnedá (B3 5054) |
| MATERIÁL | masív / látka |